Individual subscription to Teachit Primary

Please choose which subscription you would like:

6 month subscription

 
£35


Subscribe online
 

12 month subscription

 
£49.95


Subscribe online
 
 
  Thinking of claiming the cost back from your school? Click here to find out how.
 
       
  Adaptable versions of our resources, including PowerPoints and whiteboard activities  
  Full access to all of our teaching packs (for no extra cost)  
  My Teachit – a way to save and organise resources  
  Access to all of our interactive resources and games  
       
 
  Teachit subscription really is invaluable. We don’t have time to reinvent the wheel and having all these resources to tweak and adjust for our classes is fantastic.
   

Annabel Wall
   
English teacher
     
Chew Valley School

 

We use cookies to deliver functionality and provide you with a better service. By continuing to browse our site you are agreeing to our use of cookies. Find out more.

Don't show this message again.